Штучна трава - це вражаючий декоративний елемент, який може перетворити будь-яке просторе відкрите місце або внутрішнє приміщення. Штучна трава виготовлена з високоякісних синтетичних матеріалів, які відмінно імітують природну траву, забезпечуючи при цьому тривалість та стійкість до погодних умов.
Порівняно з природною травою, штучна трава не вимагає регулярного поливу, обрізання або додаткового догляду. Вона залишається завжди зеленою та привабливою без додаткових зусиль.
Мінімальне замовлення – 10 кв.м. Довжина рулону 2500 см. Ширина рулону 200 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elisey |
| Страна производитель | Китай |
| Подсветка | Нет |
| Посадка растений | Безгрунтовая |
| Тип фитомодуля | Мобильный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 0.5 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 2000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴/кв.м






Отправка с 08 июня 2026