Декоративна фігура балерини викликає неймовірний захват своєю витонченою формою, реалістичними деталями, якістю.
Фігурка балерини
Особенности:
- це оригінальний декор для будинку і відмінний подарунок для дівчини чи подруги
- Поціновувачі балету будуть особливо в захваті!
- Статуетка має вишуканий зовнішній вигляд, вона виконана з якісного матеріалу полістоуна, має сріблястий колір
- Фігура неухильно стоїть на чорній підставці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ББ |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 450 мм |
| Материал | Полистоун |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 150 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 105 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴




