Декоративна статуетка кішки
це витончена, вишукана фігурка з полістона, яка ідеально підходить для подарунка творчій натурі, друзям, колегам.
Особенности:
- Фігурка дуже красива і прикрасить будь-який інтер'єр
- Вона виконана з якісного полістону, має благородний зовнішній вигляд біла фігурка з кольоровими Етно
- Статуетка стоїть стабільно
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ББ |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 230 мм |
| Материал | Полистоун |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 160 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 65 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 430 ₴



